Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Polarny bubel

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Zagadki i anegdoty filatelistyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elka26

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 19:47    Temat postu: Polarny bubel Odpowiedz z cytatem

Myślę że odgadnięcie co w tym walorze jest merytorycznym błędem i z jakiego powodu nie będzie trudnym zadaniem, tak więc zagadka to nieco wątpliwej jakości, ale nie mogłam powstrzymać się aby nie zaprezentować powyższego "waloru".

http://www.delcampe.net/page/item/id,133172333,var,GUB0928-GUINEA-BISSAU-2009-Robert-Peary-MINT,language,E.html

Poza tym trochę polarnych klimatów w gorący lipcowy dzień na pewno wywrze pozytywny wpływ na wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz

PostWysłany: Pią Lip 15, 2011 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bloczek dotyczy Arktyki, przedstawione pingwiny zyja jednak na Antarktydzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elka26

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź nie była jak widać trudna - zastanawia mnie natomiast o czym myślał projektant powyższego "waloru" pewnie i sam admirał Peary byłby zszokowany widząc siebie w otoczeniu pingwinów.
Chociaz może nie ma powodu do zdziwienia jezeli walor o tematyce polarnej jest wydawany przez pocztę kraju leżącego w tropikach.
Tylko ja mam teraz dylemat - pingwin jest, walor wydany jak najbardziej oficjalnie - kupic czy nie kupić? - oto jest pytanie Smile)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Zagadki i anegdoty filatelistyczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: