Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Historia poczty oraz pochodzenie znaczka pocztowego.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Historia poczty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ciapolloo

PostWysłany: Sob Cze 01, 2013 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam Panie Adamie to przez to że staram się pisać o najdalszej historii , ale każdy zauważony błąd przez zostanie skorygowany Wink Miło jest się spotkać z krytyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Sob Cze 01, 2013 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama krytyka nie wystarczy - trzeba jeszcze stosować się do zaleceń, które dają Ci krytykujący. Napisałem Ci wcześniej (zresztą nie tylko ja) żebyś postarał się stosować zasady interpunkcji, składni i ortografii, bo bez tego żaden poważny tekst nie ma sensu. Kolejna rada: zacznij od tego, że zanim coś wyślesz na forum czy wystawisz na swoim blogu, to przeczytaj to co napisałeś i postaraj się sam zrozumieć swój tekst i dopiero jak stwierdzisz, że sam wiesz o co w nim chodzi, to go opublikuj.
Przed chwilą przeczytałem Twój ostatni wpis na forum - jedno proste zdanie, a zupełnie bez sensu napisane, bo albo zjadłeś jakieś słowo w tym zdaniu, albo jakieś słowo dorzuciłeś niepotrzebnie i przez to nie do końca wiadomo co chciałeś powiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciapolloo

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem co piszę ale każdemu zdarzają się błędy interpunkcji myślę , że nie mam najgorszej . Nie wszystko musi być idealne , bo nikt i nic nie jest idealne. Zresztą tekst przed wystawieniem sprawdzam 2 razy , staram się wszystko korygować. Przykro mi , ale nie skończyłem magistra z języka polskiego:(
Powrót do góry
al

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się obrażać.
Ale koledzy mają rację.
Na stronie tytułowej aż roi się od błędów gramatycznych, literówek itp., przez co ciężko się czyta.
Przeczytaj jeszcze raz i popraw błędy. Laughing
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciapolloo napisał:
Rozumiem co piszę ale każdemu zdarzają się błędy interpunkcji myślę , że nie mam najgorszej .

Hmm... jedno zdanie, a cztery błędy interpunkcji, więc chyba jest jednak kiepsko Confused To zdanie powinno być napisane tak:
Rozumiem co piszę, ale każdemu zdarzają się błędy interpunkcji. Myślę, że nie mam najgorszej.
Postaraj się przynajmniej zlikwidować dodatkowe spacje przed kropkami i przecinkami, a już trochę lepiej będzie się czytało Twoje teksty.

A propos rozumienia tego co piszesz: zdecydowałeś się pisać dla innych, więc to, że Ty swoje teksty rozumiesz nie wystarczy - musisz się również starać, aby inni rozumieli to co piszesz.

Nie obrażaj się na krytykę, bo sam jej chciałeś, a parę postów wyżej nawet za nią dziękowałeś Wink
Powrót do góry
Ciapolloo

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie obrażam nie mam o co inaczej jest jak się o czymś mówi a pisze . Piszę się o wiele trudniej bo tak jak powiedziałeś trzeba dbać o wszystko , jeszcze nie dostałem komentarzy negatywnych na temat mojej interpunkcji. Na pewno by się ktoś taki znalazł jak np: Pan Very Happy , którego by wszystko w okół denerwowało . Staram się jak mogę na pewno kolejne wpisy będą coraz lepsze i może kiedyś ktoś je nazwie perfekcyjne . Naciskam na to , że jestem początkującym i to prawdopodobnie przez to Smile
Powrót do góry
Adam_filatelistyka.org

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, user Ciapolloo ma naszą krytykę w głębokim poważaniu Evil or Very Mad Zawierający głupoty wpis o Mauritiusach nie został poprawiony, w innych też roi się od nieścisłości. Autor bloga ma po prostu blade pojęcie o czym pisze. Do tego niechlujny język, błędy ortograficzne i składniowe na poziomie ucznia szkoły podstawowej - tego się po prostu nie da czytać. Odradzam zaglądanie na tego bloga, bo nie ma po co.
Powrót do góry
Ciapolloo

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem , proszę podawać przykłady i udowodnić mi , że dalej piszę tam coś o Mauritius wspomniane jest o wyspie nic na temat znaczka ?;> Kolejne nie jasności może pan też podać ? Co do błędów zainstalowałem pewien program i faktycznie we wszystkich wpisach było ponad 100 literówek , ale to nie były błędy ortograficzne ... Tylko po prostu ja pisze bardzo szybko i często nie zauważam , że nie dopisałem jakieś literki Smile Wszystko zostało poprawione , nie musi pan od razu odradzać mojego bloga . Chyba że boi się pan w przyszłości konkurencji Laughing ? A jeżeli jest tyle nie jasności to odradzam po prostu panu , żeby przestał pan go czytać może innym się przyda:)
Powrót do góry
Adam_filatelistyka.org

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozśmieszaj mnie synku Laughing Konkurencji? A w czym Ty możesz ze mną konkurować? Ty nie masz żadnej wiedzy - bezmyślnie przepisujesz jakieś durnoty, nie wiadomo skąd. Nawet nie rozumiesz na czym polega Twój błąd. Nie rozróżniasz penny black od Mauritius post office i Ty chcesz pisać o filatelistyce? Śmiech na sali. Jesteś pośmiewiskiem na tym forum. Gdybym dalej był administratorem to bym Cię już dawno stąd wywalił. I tyle w temacie. Z mojej strony EOT.
Powrót do góry
Ciapolloo

PostWysłany: Pon Cze 03, 2013 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie doszło do pomyłki Smile pisałem nie o tym co myślałem . Wiedzę mam od swojego taty ale przez wizerunek wiktorii byłem pewny , że mowa była o Black Penny . Niestety mój ojciec siedzi zagranicą , i byłem pewny że rozmawiamy o tym samym egzemplarzu . Przez co moje notatki były w błędzie teraz doczytałem , że dwu pensówki jak i one penny to kompletnie dwa różne rodzaje znaczków . Tylko to że z tym samym wizerunkiem królowej Wiktorii. Panie Adamie ja sobie żartuje a pan tutaj, normalnie dostaję furii , przez moje błędy już by pan wyrzucił mnie z forum. Rozumiem , że dla Pana pewnie to było bolesne jak można popełniać takie błędy . Nie zapomnijmy , że różnica wieku ma również przewagę nad wiedzą , którą każdy z nas posiada Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Historia poczty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: