Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Pytanie o kolor

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Fałszerstwa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujekstach

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 18:40    Temat postu: Pytanie o kolor Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie co powinien określić ekspert:
Kolor znaczka czy kolor farby użytej do druku znaczka - często są to dwie różne sprawy.
Pozdrawiam
Wujekstach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soryo1966

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 20:30    Temat postu: określenie barwy Odpowiedz z cytatem

Odpowiem inaczej , najpierw interesuje mnie materiał jaki posiada potem oddaję znaczki do gwarancji. Powinno określić się barwę konkretnego znaczka jeśli to możliwe ale część ekspertów w pazerności za pieniędzmi zrobi wszystko a znam jednego który mi sam powiedział że robi gwarancje na walory których nie posiada na zasadzie eliminacji. W tym miejscu zacytuje słowa które ekspert przekazał swojemu uczniowi ... jeśli pieniądze zasłonią Ci oczy zajmij się sprzedażą sałaty a nie znaczkami ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Fałszerstwa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: