Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Etui na klaser

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baler

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 12:12    Temat postu: Etui na klaser Odpowiedz z cytatem

Dorabial ktos z Was moze etui do klasera u introligatora ? Mam problem z kupieniem etui na klasery leuchtturm 32 str. i 16 str. Chcialbym sie dowiedziec o koszty takiej uslugi oraz jak sie sprawuja ?Potrzebuje kilku takich ,stad moje pytanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzałeś na stronie producenta (https://www.leuchtturm.com) czy nie ma gotowych etui na Twoje klasery? Sprowadzenie ich z zza granicy może wprawdzie trochę kosztować, ale zrobienie etui na zmówienie u introligatora tanie pewnie też nie będzie.
Powrót do góry
Szewczyk Michał

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 20:41    Temat postu: Re: Etui na klaser Odpowiedz z cytatem

baler napisał:
Dorabial ktos z Was moze etui do klasera u introligatora ? Mam problem z kupieniem etui na klasery leuchtturm 32 str. i 16 str. Chcialbym sie dowiedziec o koszty takiej uslugi oraz jak sie sprawuja ?Potrzebuje kilku takich ,stad moje pytanie.

Kupowałem kilka etui na a... jedna z firm (sklep) filatelistycznych ma w asortymencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
baler

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje Panowie, w takim razie poszukam na a.... .W oficjalnym jakos nie znalazlem na 16str klaser.Moze zle patrzylem Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Tematyka ogólna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: