Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Jaki to znaczek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Zagadki i anegdoty filatelistyczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m^2

PostWysłany: Pią Sty 10, 2014 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę do Grafa Orloka. Napisz o nowej zabawce. Napisz co to jest, i podaj wiecej szczegółów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Graf Orlok

PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikroskop pod USB. Znalazłem jakiś tani na allegro Wiem, że najtańsza opcja nie jest opcją najlepszą, ale mam gwarancję na rok, no i żadnego porównania do innych mikroskopówSmile Na początku miałem trochę zabawy i rozkminiania jak obsługiwać i kalibrować aby mierzyć dokładnie odległości (choć dość szybko to poszło), ale to znacznie wygodniejsze o łatwiejsze od skanowania. Mam też kilka zastrzeżeń do oprogramowania dołączonego do sprzętu, choć wszystko samo się jakoś mi rozwiązuje Smile Raczej nie będę korzystać z dodatkowych czy innych programów. Głównym powodem zakupu była specjalizacja dla znaków zodiaku (rozpoznawanie form), teraz jestem za każdym razem pewien która to forma. No i jeszcze wielkie ułatwienie w mierzeniu odległości nadruków czy też rodzaju druku. Jakość wszyscy widzicie sami, myślę że jest wystarczająca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jurekt49

PostWysłany: Sob Sty 11, 2014 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia zagadka: Fi. 4467
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Zagadki i anegdoty filatelistyczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: