Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Wolne Miasto Gdańsk - seria 32-40

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Fałszerstwa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karbulot
Gość

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soryo1966 napisał:
Szanowny kolego z Danii co wpis to podtekst odnośnie naszego kraju , powiem Ci że jestem na punkcie bardzo uczulony i nieraz dałem tego przykład za granicą nie dając się tylko dlatego że jestem z Polski.

A o jakim kraju mam napisać? O Wenezueli, Chile czy może Paragwaju? Handlarze sprzedający fałszywki na Allegro są z Polski. Ktoś napisał, że złożył zawiadomienie na Allegro, ale został zlany z powodu niskiej szkodliwości. To gdzie mieszkam, nie ma tutaj żadnego znaczenia. Przemieszkałem połowę życia w Polsce, a przede wszystkim dzieciństwo i młodość i wiem, jaka policja w tym kraju jest. A jak chcesz zobaczyć parę faktów, to poczytaj inne strony, nie tylko te ze znaczkami.

Słowo daję, ale w życiu nie widziałem takiej sztywnej wiary na forum jak tutaj. Co nie napiszesz, zaraz ktoś obrażony że mu na odcisk nadepnięto. A to obraza dla pijaków, teraz dla Polski. Ludzie, wyluzujcie zwieracze i nie nadymajcie się jak puzony w orkiestrze.
Powrót do góry
torunianin

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżbym miał wspomnieć kto był urażony, że zwrócono mu uwagę? Ten ktoś uważał, że takie rzeczy to tylko na priv, a sam nie szczędzi ciosów na prawo i lewo. Cóż, widzi się źdźbło w czyimś oku, a belki u siebie nie zauważa - jest takie przysłowie i wydaje się ono dość aktualne. Czy trzeba wspominać słowa poety, że Ojczyzna jest jak Matka - a Matkę ma się jedną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soryo1966

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przestaje być śmieszne , jak mawiał klasyk największą uwagę zawsze zwraca na siebie idiota , ale zapomniałem Ty takich stron nie czytasz. Podobno chamy słowa nie mają tak mawiał inny klasyk , ale orkiestra gra dalej ale dla Ciebie zostały tylko cymbałki. Jak widzę ani jeden Twój wpis nie był merytoryczny wszystko to bla , bla , bla takie chłopskie filozofowanie i chcesz aby traktować się poważnie. Twoje żarty już nikogo nie śmieszą tylko stają się irytujące.
Mam prośbę do admina proszę zamknąć ten wątek bo szkoda prądu.
Powrót do góry
m^2

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wniosek soryo1966 popieram.
Powrót do góry
Agrest

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karbulot napisał:
soryo1966 napisał:
Szanowny kolego z Danii co wpis to podtekst odnośnie naszego kraju , powiem Ci że jestem na punkcie bardzo uczulony i nieraz dałem tego przykład za granicą nie dając się tylko dlatego że jestem z Polski.

A o jakim kraju mam napisać? O Wenezueli, Chile czy może Paragwaju? Handlarze sprzedający fałszywki na Allegro są z Polski. Ktoś napisał, że złożył zawiadomienie na Allegro, ale został zlany z powodu niskiej szkodliwości. To gdzie mieszkam, nie ma tutaj żadnego znaczenia. Przemieszkałem połowę życia w Polsce, a przede wszystkim dzieciństwo i młodość i wiem, jaka policja w tym kraju jest. A jak chcesz zobaczyć parę faktów, to poczytaj inne strony, nie tylko te ze znaczkami.

Słowo daję, ale w życiu nie widziałem takiej sztywnej wiary na forum jak tutaj. Co nie napiszesz, zaraz ktoś obrażony że mu na odcisk nadepnięto. A to obraza dla pijaków, teraz dla Polski. Ludzie, wyluzujcie zwieracze i nie nadymajcie się jak puzony w orkiestrze.

Co do forum to sporo racji, z dugiej jednak strony wyjątkowe hehe.Co do Polski to nie ma co mierzyć wszystkich jedną miarą.
A zaraz przyjdzie Voyteck i zrobi porządek Wink
Pozdrawiam zgromadzonych Wink
Powrót do góry
Voyteck
Administrator

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuję, że kolega Karbulot został na własną prośbę usunięty z listy użytkowników Forum.
A ponieważ niniejszy wątek odbiega coraz bardziej od meritum, więc zostaje zamknięty.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Fałszerstwa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: