Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Stare Niemieckie Znaczki POMOC

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Identyfikacja znaczków
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrystianK

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 19:51    Temat postu: Stare Niemieckie Znaczki POMOC Odpowiedz z cytatem

Witam szukam ludzi którzy będą wstanie mi pomóc w uzyskaniu informacji na temat około 100 letnich znaczków. Wiem tylko, że moja mama dostała je ponad 50lat temu od starszego pana który trzymał je drugą połowę wieku. Podczas I Wojny Światowej był wraz z mamą w Niemieckim obozie pracy. Znaczki są autentyczne 100% oryginalne. Szukanie w grafice google nie przyniosło żadnego efektu. Wiem tylko, że maja związek z misja papieską co symbolizuje na nich napis po lewej stronie, oraz po prawej d. h. Kindheit. Osoby, które mogłyby mi pomóc proszę o wiadomość, podeślę zdjęcia na skrzynkę email.[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
archeofil

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może choć kilka skanów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
soryo1966

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stronie Michel.de znajdziesz wszystkie znaczki niemieckie z dokładnymi zdjęciami i opisem. Wystarczy karta kredytowa opłata za wejście do serwisu i trochę czasu aby samemu to zrobić. Myślę że jest jasne wyjaśnienie które powinniśmy stosować do wszystkich takich postów. Katalogi Michel są dostępne on line po wykupieniu kodu dostępu a opłata jest uzależniona od ilości dostępnych katalogów i czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Identyfikacja znaczków Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: