Zobacz również:     Katalog Znaków Pocztowych     Polski Związek Filatelistów     Filatelistyka.org     Inne
 Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

SKLEP INTERNETOWY "PASJONATA"

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Fałszerstwa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polo712

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 16:20    Temat postu: SKLEP INTERNETOWY "PASJONATA" Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Forumowiczów,

mam pytanie... Od około 3 lat kupuję znaczki w sklepie internetowym firmy PASJONATA pod adresem www.filatelistyka.abc24.pl

Do tego roku byłem bardzo zadowolony zarówno z jakości znaczków jak i punktualności wysyłki. W lipcu 2007 złożyłem kolejne zamówienie, o które musiałem po 3 tygodniach się upomnieć (sklep gwarantuje wysyłkę w ciągu 10 dni). Po kolejnych 3 tygodniach otrzymałem przesyłkę. Jeden z walorów był poważnie uszkodzony (tłusta plama), ale muszę przyznać, że sklep bez problemów ten walor wymienił.

Pomyślałem, że wpadki się zdarzają i mając w pamięci poprzednią, bardzo dobrą jakość serwisu złożyłem pod koniec września kolejne zamówienie, znowu monit po trzech tygodniach, dotarcie znaczków po kolejnych 2 tygodniach i... braki w dosłanych seriach. Niektóre znaczki dostarczone podwójnie, niektórych brak.... Zwróciłem się do sklepu o dosłanie brakujących znaczków, otrzymałem następnego dnia e-mail z przeprosinami, było to w październiku i.... cisza. Półtora tygodnia temu wysłałem e-mail z przypomnieniem... cisza jak makiem zasiał.

Czy ktoś z Forumowiczów ma doświadczenia z tym sklepem?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mruk

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ja też kupuję w tym sklepie i musze powiedziec, że wszystko działa wzorowo a nawet lepiej. Otrzymałem materaił bez dokonania przelewu i mój problem polegał na tym, że nie mogłem nawiązac kontaktu z włascicielem aby zapłacic:)
Po chyba dwóch tygodnich (może dłużej) udało mi się dodzwonic ale ten Pan był w szpitalu i poprosił o kontakt w terminie późniejszym.
Przelew dokonałem chyba po trzech miesiącach od zakupu i nie było to 50zł. Terminy się pokrywają więc może to była przyczyna? Ktoś inny chyba obsługiwał w tym czasie - ponieważ mój kolega miał podobny problem z dokonaniem przelewu.
Moje doświadczenia są pozytywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Filatelistów Polskich Strona Główna -> Fałszerstwa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: